روابط عمومی دانشگاه آزاد واحدکنگاور
 
اخبار دانشگاه

به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برنامه های فرهنگی برگزارشده  دردانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور:

·        شرکت درراهپیمایی 22 بهمن

·        مسابقه نقاشی ویژه فرزندان کارکنان و اساتید

·       برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع دهه فجرو انقلاب اسلامی

·       برگزار ی مسابقه کتابخوانی  ویژه کارکنان واساتید

·       سخنرانی با مضمون دهه فجر و یادآوری حماسه آفرینی ملت ایران در این ایام توسط امام جماعت واحد دربین نمازظهروعصر

·      برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی  با حضور کارکنان،اساتید و خانواده های آنان به همراه ضیافت شام

·      دیداراز خانواده های شهدا و جانبازان

·     تزیین محوطه و داخل دانشگاه

 این برنامه ها به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد کنگاورو با همکاری روابط عمومی واحد برگزار گردید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ توسط روابط عمومی

به مناسبت ایام مبارک دهه فجر دفترفرهنگ اسلامی واحدکنگاور اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی ازکتاب امام خمینی وبیداری اسلامی درسطح کارکنان واساتید واحد نموده است.

برگزیدگان مسابقه کارکنان:

نفراول: میترا چراغی

نفردوم: معصومه نجفی

نفرسوم: ابوذرکولیوند وکیمیا حاتمی فر

 برگزیدگان مسابقه اساتید:

عزیزاله رحمتی، سمیه سارویی و منا زید شفیعی


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ توسط روابط عمومی

آزمون اینترنتی تفسیر سوره نور اثر حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی ویژه اساتید و کارکنان در روز دوشنبه مورخ 92/11/21 برگزار خواهد شد.

توجه: شرکت کنندگانی که حداقل 50درصد امتیاز را کسب نمایند 8ساعت کارگاه شیوه های دعوت به نماز تعلق میگیرد

جهت دریافت دانلودکتاب به آدرس www.iau11.ir مراجعه فرمایید.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۱۸ توسط روابط عمومی

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر این واحد دانشگاهی با حضور مسئولین دانشگاه و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کنگاور در سالن اجتماعات شهیدکتابی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزار شد.

دکترعلی اصغر طاهرآبادی رییس واحدکنگاورگفت دانشجویان شاهد و ایثارگر بایستی الگوهای بسیار خوبی برای دانشجویان دیگر باشند و این یک وظیفه سنگینی است که بردوش شما نهاده شده است و ادامه داد امید است بتوانید از این شان و منزلت برتری که برخوردار هستید نهایت  بهره برداری نمایید.

 وی افزود:: شهداء جان خود را در راه خدا، اسلام و انقلاب نثارکردند و با خون خود باعث زنده و پایدار ماندن اسلام شده اند.

رییس واحدکنگاوراظهارداشت: فرزندان شاهدو ایثارگر سند زنده تاریخ دفاع مقدس می باشند و بیان کرد شما خانواده های شاهدو ایثارگر افتخار ایثارگری را دارید، همانطور که پدران تان در زمان جنگ نمونه و ایثارگر بودند، شما هم بایستی در این زمان ایثارگر بوده و در دانشگاه جز فعالترین دانشجویان خصوصاً در مباحث علمی و فرهنگی باشید.

طاهرآبادی تصریح کرد با حمایت‌های این واحد دانشگاهی و  بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان و همچنین تلاش دانشجویان درکسب علم، سطح علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر بیشتر از گذشته ارتقاء ‌یابد و افزود: این واحد دانشگاهی آمادگی خود را جهت برگزاری کلاسهای تقویتی در جهت افزایش بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر اعلام می دارد.

درادامه سجادی فر رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کنگاورگفت: دفاع مقدس زرین ترین برگ تاریخ معاصر ایران اسلامی است و افزود سرافرازی انقلاب اسلامی ایران مدیون شهدا و ایثارگران است و شما پیروان و یادگاران دلاورمردانی  هستید که باید در سنگر علم و معرفت تلاش کرده تا افتخاری دیگر برای کشور به ارمغان آورید. رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کنگاور در ادامه صحبت هایشان درخصوص مقررات و آیین نامه های دانشجویان شاهد وایثارگر توضیحاتی ارائه داشتند.

در پایان ضمن عضو گیری برای تشکیل کانون فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر از دانشجویان ممتاز علمی شاهد وایثارگراین واحد دانشگاهی  با اهدا لوح تقدیر و جوایزی قدردانی بعمل آمد.

گفتنی است در حال حاضر 170 نفر از خانواده های شاهد و ایثارگر که شامل 39 نفر از خانواده شهدا و 131  نفر ازخانواده  ایثارگران می باشند در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور مشغول به تحصیل هستند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۲/۰۹/۱۰ توسط روابط عمومی

امر به معروف و نهی از منکر به عنوان دو فریضه مهم در اسلام بوده و توجه به آن از بزرگترین وظایف مومنان می باشد.

دکتر علی اصغر طاهرآبادی رییس واحدکنگاور در همایش نقد و نقد پذیری در روابط  فردی امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان دو فریضه مهم در اسلام دانست و توجه به امر به معروف و نهی از منکر را از بزرگترین وظایف مومنان بیان کرد واظهار داشت نقد هم که بخشی از این وظیفه دینی است باید به بهترین شیوه مطرح شود.

 وی افزود: هدف از امر به معروف و نهی از منکر تاثیرگذاری بر فرد است و ادامه داد هدف صرفا گفتن به دیگران به هر شکل و بی توجه به تاثیر گذاری نیست بلکه هدف آگاه شدن به خطا و اصلاح آن است که بایستی تلاش کنیم درست نقد کنیم تا درست نتیجه بگیریم.

 طاهرآبادی تصریح کرد: براي ترغيب افراد جامعه به افزايش ظرفيت و بهبود روابط اجتماعي بايد فرهنگ نقد و نقدپذیری در جامعه نهادينه شود و افزود یکی از اساسی ترین راههای پیشرفت نقد و نقدپذیری است.

رییس واحدکنگاور با اشاره به قرار گرفتن در ماه محرم و این که امام حسین علیه السلام ، مصداق بارز و عینی امر به معروف و نهی از منکر است از مسوولان و روسای ادارات و نهاده ها خواست با استفاده از ظرفیت های موجود به توسعه و ترویج معروفات و منکرات اقدام کنند. گفتنی است از دیگر برنامه های این همایش سخنرانی دکتر بید مشکی پور و مداحی بوده است.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۲/۰۸/۲۷ توسط روابط عمومی

مسابقه آنلاین منطقه ای کتابخوانی جاذبه و دافعه علی (ع) که در بین کارکنان و اساتید واحدها ومراکز منطقه یازده دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد اسامی برگزیدگان آن میترا چراغی، عزیزاله رحمتی، زینب پارسا، کامران سمیعی و حسین حسن نژاد که همگی از واحدکنگاور می باشند اعلام گردید. ضمنا جوایز برندگان از طرف شورای فرهنگی واحد تعیین و اهدا می گردد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۲/۰۸/۲۷ توسط روابط عمومی

به مناسبت یوم ا... دهه فجر مسابقات شفاهی جزء 30  قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزار شد.

به مناسبت یوم ا... دهه فجرو براساس مصوبه شورای قرآن وعترت منطقه یازده دانشگاه آزاد اسلامی مسابقه ای قرآنی ویژه اساتید وکارکنان (همسروفرزندان) در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزار گردید.این مسابقه شامل جزء 30 قرآن کریم بوده که شرکت کنندگان در سه رشته حفظ، قرائت به روش ترتیل و تحقیق و در سه رده سنی  با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان به برگزیدگان مسابقه جوایز نقدی اهدا گردید.

اسامی نفرات برتر:

رده سنی بزرگسالان( آقایان وخانمها به تفکیک):

ابراهیم نانکلی-  رشته قرائت(ترتیل)- مقام اول

لیلا کریمی رشته حفظ- مقام اول

فاطمه اسفندی- رشته قرائت(تحقیق)- مقام اول

صدیقه همتی- رشته قرائت(ترتیل)- مقام اول

فاطمه ذوالفقاری- رشته قرائت(ترتیل)- مقام دوم

رده سنی 6 تا 15 سال:

محمد مهدی خادمی رشته حفظ- مقام اول

رده سنی زیر 6 سال:

محمد جواد خادمی رشته حفظ- مقام اول

محمد جواد شیخی رشته حفظ- مقام دوم

محمد عرشیا حسن نژاد- رشته حفظ- مقام سوم


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۱۱/۱۸ توسط روابط عمومی

مسابقات کتبی قرآن وعترت در بخش کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزارشد.

مرحله مقدماتی  مسابقات کتبی قرآن وعترت در بخش کارکنان در دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور در رشته های زندگی پیامبر(ص)، احکام و نماز برگزار گردید، در پایان در رشته زندگی پیامبر(ص) نفراول میتراچراغی، نفردوم حسین حسن نژادونفر سوم امیراسماعیلی؛دررشته نماز ابوذر کولیوند نفراول و همچنین در رشته احکام به ترتیب معصومه نجفی، کیمیا حاتمی فر ومصطفی رحمان آبادی نفرات اول تا سوم را کسب نمودند.لازم به ذکر است نفرات اول هر رشته به مرحله منطقه ایی مسابقات قرآن وعترت راه یافتند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۱۰/۱۶ توسط روابط عمومی

نمایشگاه عفاف وحجاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزارشد.

به منظور ترويج و اشاعه فرهنگ حجاب وعفاف در دانشگاه و آنچه که زينت يک زن مسلمان است، به همت کانون عفاف و حجاب و روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور نمایشگاهی با موضوع عفاف وحجاب با هدف نهادينه كردن توجه به حجاب در دانشکده فنی ومهندسی برگزار گردید. گفتنی است نمایش پوستر های مرتبط با فلسفه حجاب و سیر تاریخی پوشش در ادیان مختلف و انواع پوشش های اسلامی ویژه خانم ها به مدت سه روز در معرض دید دانشجویان قرار گرفته است.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۱/۱۰/۰۴ توسط روابط عمومی

هجدهمین مرحله کتبی مسابقات قرآن و عترت (ع) اساتید و دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاورهمزمان با سراسر کشور برگزارشد.

حسین حسن نژاد مسئول روابط عمومی واحدکنگاور گفت: مسابقات سراسري قرآن و عترت در بخش كتبي ويژه دانشجويان و اساتید در دانشگاه آزاد اسلامي واحدکنگاور برگزار شد.

وی افزود: ثبت نام مسابقات سراسری قرآن و عترت(ع) دانشجويان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی که از بیست آبان ماه آغاز و تا دهم آذر ماه ادامه داشت تعداد بیش از 780 نفر در این واحددانشگاهی ثبت نام کردند.

مسئول روابط عمومی واحدکنگاور بیان داشت از این تعداد ثبت نام کنندگان بیش از 330 نفرازدانشجویان در رشته های تفسیر قرآن کریم،  نهج البلاغه، ترجمه قرآن به زبانهای انگلیسی و فارسی، زندگانی پیامبراسلام، زندگانی 14 معصوم، نماز، ادعیه و زیارات، احکام خواهران و برادران و بیست وشش نفراز اساتيد واحدکنگاور در رشته هاي نهج البلاغه، ترجمه و تفسیر قرآن، زندگانی 14 معصوم، ترجمه انگلیسی قرآن کریم با هم به رقابت پرداختند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۹/۱۵ توسط روابط عمومی

برنامه هاي فرهنگی ایام محرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور اعلام شد.

حسین حسن نژاد مسئول روابط عمومی واحدکنگاورگفت: با شروع ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، برنامه های مختلف فرهنگی در راستای شناساندن اهداف قیام کربلا و احیاء امر به معروف و نهی از منکر در سطح دانشگاه به اجرادرمی آید.

وی افزود: مراسم دهه اول محرم در نمازخانه اين دانشگاه با سخنراني حجت الاسلام والمسلمین  امیری وحید ازاساتید برجسته عرفان واخلاق حوزه علمیه قم و مداحي توسط دانشجویان واحد اشاره کرد و اظهار داشت: برگزاري گفتمان دانشجویی عرفان کاذب، گفتمان دانشجویی عرفان عملی، نشست دانشجویی با محوریت عبرت های عاشورا و گفتمان دانشجویی حجاب وعفاف از جمله برنامه هاي در نظر گرفته شده براي ایام محرم می باشد.

حسن نژاد  برگزاري مراسم سینه زنی وقرائت زیارت عاشورا بصورت روزانه ، فضاسازي و سياه پوشي محيط دانشگاه،  پخش نشريات به صورت ويژه نامه را از ديگر برنامه هاي اين دهه اعلام کرد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۲۸ توسط روابط عمومی

کارگاه آموزشی شیوه های تذکر لسانی  به همراه نشست دانشجویی با محوریت امربه معروف ونهی از منکر با حضور حجت الاسلام دکترتوانایی مدیر پژوهش ستاد امر به معروف ونهی از منکر کشور دردانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزار گردید.

حجت الاسلام دکترتوانایی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص)  گفت: سه دسته  به بهشت می روند، کسانی که مشاجره نمی کنند حتی اگر حق با آنها باشد، کسانی که دروغ نمی گویند حتی به شوخی و کسانی که اخلاق خوش و ایمان  داشته باشند.

وی افزود: امر به معروف از پنج " ت " تشکیل شده است؛ تکریم، تذکر، تکرار، تاثیر وتشکر که درادامه  به تشریح هریک از این موارد پرداخت. مدیر پژوهش ستاد امر به معروف ونهی از منکر کشور در خاتمه در خصوص راهکارهای امربه معروف ونهی از منکر مطالبی بیان داشتند.

در ادامه این مراسم دکتر صمد مومنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور درباره  ضرورت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امروزی با اشاره به آیات و روایات گفت : خداوند متعال در قرآن کریم می فرمایند: از صفات پیامبر بزرگ اسلام این است که مردم را به نیکی ها دستور می دهدو از منکر (بدیها) باز می داردو افزود: امیرالمومنین (ع) در حدیثی می فرمایند : تمام کارهای نیک و حتی جهاد در راه خدا در برابر امر به معروف و نهی از منکر همچون قطره ای در برابر دریای پهناور است.

رییس واحدکنگاور تصریح کرد: وظیفه امر به معروف و نهی از منکر مصداق بارز جهاد اکبر است چون با نفوس افراد مرتبط و از جهاد اصغر که مبارزه رودرو با دشمنان است برتر و بالاتر است.

وی در ادامه به نقش دانشگاه در این زمینه اشاره و از اقدامات دانشگاه آزاداسلامی در رابطه با امر به معروف و نهی از منکر مطالبی اظهار داشت و افزود : دانشگاه طبق فرمایش حضرت امام خمینی (ره) مبدا همه تحولات است و درهمین راستا دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در زمینه امر به معروف و نهی از منکر اقدام به تشکیل ستاد در سه سطح اساتید، دانشجویان و کارکنان نموده که با برگزاری جلسات متعدد با شناسایی منکرات موجود اقدامات عملی را در راستای  رفع آنان انجام داده است.

دکتر مومنی در پایان با اشاره به برنامه های آینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه گفت : دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور تمامی امکانات موجود را در راستای عمل به فرمایشات مقام عظمای ولایت مبنی بر اسلامی کردن دانشگاهها در اختیار فعالیتهای فرهنگی قرار می دهد و امر به معروف و نهی از منکر سرمشق و سرلوحه برنامه های دانشگاه خواهد بود.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۲۴ توسط روابط عمومی

کارگاه آموزشی ازدواج دانشجویی وگفتمان دانشجویی با حضور حجت الاسلام والمسلمین دهنوی(کارشناس برنامه گلبرگ صداوسیما) در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزار شد.

دكتر صمد مومني رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحدكنگاورگفت: ازدواج در مكاتب الهي بعنوان زير بناي اصلي اجتماع معرفي شده است وآثار بسيار مهم فردي واجتماعي دارد.

وي افزود:در دين اسلام به ازدواج تاكيد فراوان شده بطوري كه پيامبر بزرگ اسلام مي فرمايد ازدواج سنت من است وكسي كه ازسنت من روي برگرداند از من نيست وادامه داد يكي از بزرگترين مصاديق معروف ازدواج است  وتشويق و تسهيل ارائه راهكارها در امر ازدواج در راستاي گسترش امربه معروف در جامعه است.

دكترصمد مومني تصريح كرد: ازضروريات ديگر نسل جوان كه بايستي از منظر شرع نهادينه شودچارچوب روابط جوانان است كه به همين منظوربايد گامهاي مهمي در راستاي رفع نيازهاي جوانان برداشته شود.

رييس واحدكنگاور درخاتمه اظهارداشت: دانشگاه آزاد اسلامي واحدكنگاور نيز به دليل شرايط سني خاصي كه دانشجويان دارند ودرجهت آشنايي نسل جوان با مسايل ازدواج و روابط جوانان بخصوص در محيط هاي دانشگاهي برآن شد تا کارگاه آموزشی ازدواج دانشجویی و گفتمان دانشجویی را برگزار نمايد.

گفتنی است اين مراسم دردوبخش کارگاه آموزشی ازدواج دانشجویی و گفتمان دانشجویی در چارچوب روابط جوانان  برگزار شدكه اين برنامه با جلسه پرسش وپاسخ دانشجويي به پايان رسيد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۴ توسط روابط عمومی

سومين جلسه شوراي فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحدكنگاوردر سال تحصيلي جديد، با حضور رئيس ، اعضاي شوراي فرهنگي و  حجت الا اسلام والمسلمين شكري كارشناس  اموردفاتر واساتيد ومبلغان نهاد رهبري در دانشگاههاي آزاد استان كرمانشاه برگزار شد.

دكترصمد مومني رييس واحدكنگاورگفت: مسايل فرهنگي در دانشگاهها بايد مورد توجه قرار گيرد وموضوعات فرهنگی و مذهبی نبايددر حاشیه باشندو در اين راستا در دانشگاهها برنامه هاي كوتاه مدت وبلند مدت در زمينه مسايل فرهنگي بايستي تدوين گردد.دكترصمد مومني خواستار توجه بيشتر به موضوعات  فرهنگی و مذهبی در دانشگاه شد و افزود: توسعه فرهنگی در مراکز علمی یکی از نیازها و دغدغه های اصلی امروز جامعه ماست که باید مد نظر قرار گیرد.

رييس واحدكنگاور از مهمترين مصوبات اين جلسه را  اعلام برنامه هاي مام محرم، تجهيز نمازخانه واحد، برگزاري كارگاه آموزشي ازدواج دانشجويي و گفتمان دانشجويي با حضور حجه الاسلام والمسلمين دهنوي كارشناس برنامه گلبرگ سيماي جمهوري اسلامي ايران، پيگيري ساخت مسجدو راه اندازي سايت اطلاع رساني فرهنگي واحد اشاره كرد.وی در خاتمه  بيان داشت: در سال تحصيلي جديد با تلاشهاي صورت گرفته در جذب دانشجو تعداد دانشجويان واحد از 1700 دانشجو به 2100 دانشجو در نيمسال اول سال تحصيلي 91 رسيده است.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۷/۳۰ توسط روابط عمومی

کارگاه آموزشی ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزار می شود.

به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحدکنگاور کارگاه آموزشی ازدواج دانشجویی به همراه گفتمان دانشجویی در چارچوب روابط جوانان (دختر وپسر) یکشنبه هفتم آبان ماه ساعت سه بعدازظهر در سالن شهید کتابی واحدکنگاور برگزار می گردد.

گفتنی است در این کارگاه حجت الا سلام والمسلمین دهنوی(کارشناس برنامه گلبرگ صداوسیما) بعنوان سخنران حضورخواهند داشت.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۱/۰۷/۲۴ توسط روابط عمومی

نفرات برتر مسابقه فرهنگی آشنایی باتفسیر سوره واقعه دردانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور اعلام گردید.

حسین حسن نژادمسئول روابط عمومی واحدکنگاورگفت: کارنامه آزمون آشنایی باتفسیر سوره واقعه ویژه کارکنان و اساتید واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که همزمان درسراسر کشوردر ماه مبارک رمضان بصورت اینترنتی واز طریق سایت تسنیم معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد اعلام گردید.

مسئول روابط عمومی واحدکنگاور افزود؛ نفرات برتر اعلام شده دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاوردرگروه کارکنان میترا چراغی و معصومه نجفی رتبه اول، ابوذرکولیوند رتبه دوم وکیمیا حاتمی فر رتبه سوم را کسب نمودند.

حسن نژاد ادامه داد،در بین اساتید عزیزاله رحمتی و حسین رستم آبادی رتبه اول، کامران سمیعی، پیمان تباری، سمیه سارویی و نورالدین رضوی رتبه دوم و وحید نجفی رتبه سوم را کسب نمودند.

وی تصریح کرد؛ برابر بخشنامه معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی افرادی که در کارگاه آموزشی آشنایی با تفسیر سوره واقعه در ماه مبارک رمضان شرکت کرده و نیزدر آزمون کتبی آن امتیاز بالای 50 را کسب نمودند واجد شرایط دریافت گواهینامه کارگاه آموزشی به مدت 24 ساعت خواهند بود. مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور  بیان داشت:در این واحددانشگاهی هر 19 نفر شرکت کننده کارکنان در آزمون،تفسیر سوره واقعه واجدشرایط دریافت گواهینامه شدند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۰۸ توسط روابط عمومی

همزمان با آغاز ماه رمضان اهم برنامه‌های فرهنگی در این ماه مبارک در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور اعلام شد.

 حسین حسن نژاد مسئول روابط عمومی واحدکنگاور ضمن اعلام این خبرگفت: به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و به منظور استفاده معنوی از این ماه پربرکت دفتر فرهنگ اسلامي واحدکنگاور با همکاری روابط عمومی این واحد دانشگاهی اقدام به برنامه ریزی جهت هر چه پربارتر نمودن برنامه های این ماه پربرکت نموده است.

وی افزود: مسابقه کتابخوانی تحت عنوان  اسرار نماز از کتاب سرالصلوة امام خمینی(ره)، کارگاه آموزشی تفسیر سوره واقعه ویژه کارکنان و دایر نمودن ایستگاه صلواتی بعداز اذان مغرب وعشا از جمله برنامه های فرهنگی ماه رمضان می باشد.

 حسن نژاد در ادامه بیان داشت: برگزاری محفل انس با قرآن با دعوت قاریان برجسته شهرستان به همراه مسابقه و افطاری ، برگزاری جشن تكليف وي‍ژه فرزندان كاركنان و اساتيد، تهیه، چاپ و توزیع جدول اوقات شرعی ماه مبارک رمضان، طراحی و چاپ بنر تبلیغاتی ویژه ماه مبارک رمضان و نصب در سطح شهر ودانشگاه، تهیه وچاپ بروشور با محوریت رمضان و توزیع در سطح مساجد شهرستان وهمچنین زمینه سازی جهت پاسخگوئی به سئوالات شرعی کارکنان،اساتید ودانشجویان از دیگر برنامه های این ماه مبارک می باشد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۲۹ توسط روابط عمومی

مسابقه كتابخوانی «هنگامه ظهور» به‌همت دفترفرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزار شد.

اين مسابقه كتابخوانی که به‌همت دفترفرهنگ اسلامی این واحد دانشگاهی و با هدف ترویج معنویت و روحیه انتظار و آشنایی هرچه بیشتر کارکنان با وجود مقدس امام زمان (عج) و به‌ مناسبت ماه مبارك شعبان و ولادت امام زمان(عج)، از كتاب هنگامه ظهور در بین کارکنان و اساتید این واحد دانشگاهی برگزار گردید، که درپایان سه نفر بعنوان نفرات برتر انتخاب و از آنان با اهدا جوایزی تجلیل می شود.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۲۸ توسط روابط عمومی

همایش ملی"جهاد فرهنگی درسیره ی معصومین(ع)"


زمان:چهارشنبه 3/2/91 ساعت 10 صبح 


مکان:دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۱/۰۳/۰۱ توسط روابط عمومی

به منظور احیاء امر به معروف ونهی از منکر دومین جلسه این ستاد در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزارشد.

دکتر صمد مومنی رییس واحدکنگاور گفت: امر به معروف ونهی از منکر رسالت بسیار بزرگی است که بردوش ما قرار گرفته وبایستی مدنظر قرار گیرد.وی بیان داشت تمام افراد جامعه از هر قشر وصنفی موظفند تا نسبت به ترویج نیکی ها وبازداشتن از بدهی ها در قالب امر به معروف ونهی از منکرگام بردارند و افزود:اولین مرحله امر به معروف ونهی از منکر تذکر زبانی است وتا یقین نداشته باشیم که فعل حرامی صورت گرفته است نباید وارد مساله شد اما گناهان اجتماعی بایستی به هر نحوی جلویشان گرفته شودو دین اسلام نیز به آن توجه خاص دارد.

رییس واحدکنگاور از اساتید وکارکنان خواست در این امر خطیر الهی شرکت فعالتر داشته باشند وتصریح کرددانشجویان در سر کلاسهای درس مواردی را که اساتید بیان می کنند بهتر می پذیرند واساتید بایستی از این فرصت استفاده کرده علاوه بر تدریس درخصوص مسائل فرهنگی نیز مطالبی را برای دانشجویان بیان نمایند.

دکتر صمد مومنی اظهار داشت:مابایداز اعمالی که بروجهه اسلام ضربه وارد می کنند جداً پرهیز کنیم واین همان رسالت امر به معروف ونهی از منکراست که هدف آن اصلاح امور می باشد.مومنی در پایان خاطر نشان کردبه حول قوه الهی این ستاد در چند ماهی که فعالیت خود را آغاز نموده، توانسته نقش بسیار با ارزشی را در دانشگاه ایفا نمایدو درجهت این سنت مهم گام های بزرگی بردارد.در ادامه جلسه اعضا نقطه نظرات خود را بیان نمودند وبحث وگفتگو پرداختند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۱/۰۲/۱۸ توسط روابط عمومی

 به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره ی فیلسوف ومتفکر بزرگ، استاد شهید مرتضی مطهری و روز استاد مراسم تجلیل از مقام استادان در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزارشد.

دکتر صمد مومنی رییس واحدکنگاور ضمن تبریک روز معلم وگرامیداشت یاد و نام معلم شهید علامه مرتضی مطهری گفت: رسالت معلم همان رسالت خداوند وانبیاء الهی بربندگان وهدایت بشر به سوی کمال،روشنایی، سعادت و دوری از گناه است وافزود اولین معلم خداوند است و اولین سخنی که با پیامبران داشته صحبت از علم وعلم اندوزی است.

رییس واحدکنگاوربیان داشت نامگذاری سالروز شهادت استادمرتضی مطهری یادور این است که برای مرد بزرگواری چون اوهمواره شان معلمی ارجح تراز شئون دیگر است واستادمطهری نمونه واقعی معلمینی است که ادامه دهنده راه پیامبران الهی بوده است.

وی درادامه به تبیین جایگاه واقعی استاد ودانشجو ونقش معلم در تعلیم وتربیت وارتقاء علمی واخلاقی دانشجویان اشاره کرد.

دکتر مومنی خاطر نشان کرد الگو برداری از استاد مطهری یکی از لوازم مهم در فضای کنونی دانشگاههاست  وتصریح کرد با توکل به لطف بی پایان الهی امیدواریم در راه اعتلای اندیشه های مطهر شهید مرتضی مطهری گام برداریم. گفتنی است در پایان مراسم با اهدا لوح وجوایزی از زحمات اساتید تشکر و قدر دانی بعمل آمد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۲/۱۴ توسط روابط عمومی

دفترفرهنگ اسلامی واحدکنگاور با همکاری ستاد آموزش وحفظ قرآن کریم این واحد دانشگاهی و درراستای توسعه و اشاعه ی مبانی وفرهنگ قرآنی و درجهت انس والفت بیش از بیش دانشجویان با قرآن کریم ومفاهیم والای آن اقدام به برگزاری کلاسهای حفظ قران کریم نموده است. ازبرنامه های این ستاد درخصوص برگزاری کلاسها،  حفظ قرآن کریم بصورت طرحهای یکساله، دوساله، سه ساله وچهارساله، ارائه راهکارهای اصولی حفظ قرآن کریم، رفع اشکال بصورت هفتگی و ارائه مشاوره در رابطه با حفظ بصورت ماهیانه را می توان بیان کرد.لازم به ذکر است برگزاری کلاسهای حفظ قرآن کریم در سطح کارکنان واساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاورنیز برگزار می شود و اولین مرحله امتحان حفظ قرآن کریم از جزء سی قرآن همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) مورخ 23/2/91 برگزار خواهد شد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ توسط روابط عمومی

در مرحله منطقه ایی مسابقات کتبی قرآن وعترت منطقه یازده دانشگاه آزاد اسلامی، واحدکنگاور حائز رتبه های برتر شد.

حسین حسن نژاد مسئول روابط عمومی واحدکنگاور ضمن اعلام این خبر افزود:در بخش نهایی مسابقات قرآن وعترت منطقه یازده دانشگاه آزاد اسلامی ویژه کارکنان که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برگزار شد، از میان چهار رشته نماز، احکام خواهران وبرادران و زندگی پیامبر(ص) در این رقابتها کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور موفق به کسب سه رتبه برتر شدند.

وی ادامه داد در بخش نماز معصومه نجفی حائز رتبه اول، در بخش های  احکام خواهران میترا چراغی و زندگی پیامبر(ص) ابوذر کولیوند حائز رتبه سوم شدند. حسن نژاد بیان داشت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در این دوره از مسابقات نسبت به سال گذشته به خوبی ظاهر شدند وکسب رتبه های برتر نشان از توجه همه جانبه به مسائل قرآنی در این واحد دارد.

لازم به ذکر است بخش شفاهی مرحله منطقه ایی مسابقات قرآن وعترت در بخش کارکنان، اساتید ودانشجویان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در هفته اول اسفند برگزار شد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۱۲/۱۸ توسط روابط عمومی

همایش ملی " جهادفرهنگی درسیره ی معصومین(ع) " اردیبهشت ماه سال 91 در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاوربرگزار می شود .

دکتر صمد مومنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاورضمن اعلام این خبر گفت:  این همایش در تاریخ 5 اردیبهشت ماه سال 91 در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاوربرگزار می شود .

ریاست واحدکنگاور مهمترین اهداف این همایش را ارائه ی الگوی جامع وهمه جانبه از معصومین (ع) در تحولات فرهنگی، رشد معنویات وپیشگیری از نفوذ فرهنگ بیگانه وخود باختگی فرهنگی، بازسازی فرهنگی وتحول اخلاقی وتعمیق ارزشهای اسلامی نسل جوان، جلوه های حضور معصومین(ع)در زمینه های فرهنگی وارتقافرهنگ اسلامی وارائه ی روشی کارآمد              برای جامعه برشمرد.

وی افزود:در برگزاری این همایش دانشگاه های آزاد اسلامی واحدکرمانشاه، سنندج، ایلام، صحنه، اسلام آبادغرب، قروه، دره شهر، مریوان، ایوان غرب، دهلران وعلوم تحقیقات کرمانشاه با این واحددانشگاهی مشارکت خواهند داشت.

وی افزود:جهاد فرهنگی ومفهوم آن از دیدگاه قرآن وعترت، جهاد فرهنگی معصومین (ع) برای خاموش کردن فتنه، جهاد فرهنگی درسیره نبوی(ع)، جهاد فرهنگی در مسئله مهدویت وانتظار، موانع جهاد فرهنگی وجنگ نرم رسانه از مهمترین محورهای همایش جهادفرهنگی درسیره ی معصومین(ع) است.

مومنی در پایان مهلت ارسال مقالات این همایش را تا تاریخ 25/01/91 ونحوه ارسال مقالات را  از طریق پست الکترونیک iaukangavar@yahoo.com و یا اصل مقاله به همراه لوح فشرده به دبیرخانه همایش اعلام کردو اظهار داشت علاقمندان جهت کسب اطاعات بیشتر می توانند به دبیرخانه همایش به نشانی کنگاور جنب بزرگراه کرمانشاه - همدان دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور مراجعه و یا با شماره تلفن2242536 (0837) داخلی 132 تماس حاصل فرمایند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۱۲/۱۸ توسط روابط عمومی

هفدهمین دوره مسابقات بخش شفاهی قرآن وعترت منطقه یازده دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاوربرگزارشد.

حسین حسن نژاد مسئول روابط عمومی واحدکنگاورگفت:این مسابقات با هدف تمسک به قرآن کریم واشاعه فرهنگ قرآنی وتحقق فرمان مقام معظم رهبری مبنی براسلامی شدن دانشگاه ها وآشنایی با معارف قرآنی وزندگی اهل بیت(ع) وتقویت باورهای دینی در سطح دانشگاههای آزاداسلامی برگزار می شود.

وی افزود:مرحله منطقه ایی بخش شفاهی مسابقات قرآن وعترت، هفدهمین دوره آن در دوبخش خواهران وبرادران ویژه کارکنان ،اساتید ودانشجویان به میزبانی دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاوربه مدت دو روز برگزار گردید.

حسن نژاد ادامه داد: این دوره از مسابقات با شرکت نفرات برتر مرحله مقدماتی در سطح واحدها ومراکز دانشگاهی منطقه یازده دانشگاه آزاداسلامی(کرمانشاه،کردستان،ایلام) با حضور114 نفر در سالن شهیدکتابی واحدکنگاور برگزار شد.مسئول روابط عمومی واحدکنگاور بیان داشت:از این تعداد شرکت کننده 37 خواهر و 77 نفر برادر هستند که در سه بخش کارکنان،اساتید ودانشجویان در رشته های قرائت به روش ترتیل،قرائت به روش تحقیق وحفظ قرآن کریم به رقابت پرداختند.

حسن نژاد اظهار داشت:نفرات برگزیده در هر رشته در این دوره از مسابقات در مسابقات مرحله کشوری که در اردیبهشت ماه  سال آینده برگزار می شود شرکت خواهند داشت.وی تصریح کرد: هشت نفر از داوران استان همدان داوری این مسابقات را بر عهده داشتند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۱۲/۰۴ توسط روابط عمومی

هفدهمین دوره بخش شفاهی مسابقات قرآن وعترت منطقه یازده دانشگاه آزاداسلامی در واحد کنگاور برگزار می شود.

 حسین حسن نژاد  مسئول روابط عمومی واحد کنگاور از برگزاری مسابقات قرآن وعترت در سطح منطقه یازده دانشگاه آزاداسلامی به میزبانی واحد کنگاور خبردادو گفت:دانشگاه آزاداسلامی درراستای آشنایی هرچه بیشتر کارکنان،اساتید ودانشجویان با مفاهیم ارزشمند قرآن کریم وسیره اهل بیت عصمت وطهارت سالانه اقدام به برگزاری این مسابقات می نماید.

وی با اشاره به اینکه مسابقات سراسری قرآن وعترت در سه بخش کتبی، شفاهی وادبیات دینی وپژوهشی انجام می شود بیان داشت در هفدهمین دوره مسابقات قرآن وعترت بخش شفاهی آن به میزبانی دانشگاه آزاداسلامی واحد کنگاور در روزهای سوم وچهارم اسفند با حضورنفرات برتر مرحله مقدماتی واحدهای منطقه یازده دانشگاه آزاداسلامی برگزار می شود.

حسن نژاد در خاتمه افزود:بخش خواهران این دوره از مسابقات در روز چهارشنبه سوم اسفند وبخش برادران آن در روز پنجشنبه چهارم اسفند ماه برگزار خواهدشد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۱۲/۰۲ توسط روابط عمومی

اولین جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور تشکیل شد.

در اولین جلسه این ستاد، دکتر صمد مومنی رییس واحد کنگاور گفت:با توجه به رسالت فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند نماز رکن اصلی دین است وباید اصلی ترین جایگاه را درزندگی مردم داشته باشد، در همین راستا ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور تشکیل و آغاز به فعالیت نمود. در ادامه دکترمومنی نماز را بعنوان رکن اساسی دین ومایه نجات ورستگاری بشریت وبهترین غذای روح انسان دانست و افزود نماز موثرترین درمان برای کبر و خودخواهی و نیز وحدت آفرین است واگر خواهان نهی از منکر هستیم، راهکارش نماز مقبول است.

رییس واحدکنگاور فراهم آوردن تسهیلات لازم جهت ترغیب وتشویق اساتید در جهت پژوهش و تحقیق در زمینه اشاعه فرهنگ نمازوتالیف مقالات علمی، برگزاری برنامه های آموزشی نمازدر سطح کارکنان،اساتید ودانشجویان، تشکیل جلسات وگفتمان های دانشجویی با محوریت موضوعاتی از قبیل نماز ونقش آن دربازسازی شخصیت معنوی، نماز وتاثیر آن در اخلاق دانشجویی، پرسش های نسل جوان درباره نماز، برگزاری جشنواره،نمایشگاه وفعالیتهای هنری وادبی پیرامون نماز وتشکیل کانونهای نماز را ازمهمترین اهداف تشکیل ستاد اقامه نماز این واحددانشگاهی بیان داشت.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۵ توسط روابط عمومی

به مناسبت سی وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اولین جشنواره دانشجویی، ولایت وانقلاب اسلامی در دانشگاه آزاداسلامی واحد کنگاور برگزارشد.

به گزارش     ؛ در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان، کارکنان،اساتید ودانشجویان در سالن شهید کتابی دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور برگزار شد دکتر صمد مومنی رییس واحد کنگاور گفت:دانشگاه یکی از اساسی ترین مراکز تولید علم وتربیت نیروی انسانی جهت رفع نیازهای جوامع بشری می باشدوافزود دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته به دلیل برخورداری از سطح دانش وآگاهی بالاتر نسبت به جامعه همواره در شناخت وتلاش جهت رفع عقب ماندگی های علمی،فرهنگی، اجتماعی و... پیش قدم بوده است بنابراین دانشجویان به عنوان یکی از ارکان توسعه جوامع نیازمند توجه ویژه، اعتماد وبستر سازی مناسب برای حضور وبروز توان وظرفیتهای خویش می باشندکه این امرپس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره مورد توجه ویژه قرار داشته است.

دکتر مومنی در ادامه ضمن گرامیداشت سی وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت:دهه فجر برای مردم ایران محمل رهایی است وبرای مردم مسلمان جهان،زمان طلوع خورشید انقلاب است.وافزود:پیشرفت روز افزون ایران اسلامی در زمینه های مختلف مرهون انقلاب وخون های ریخته شده در دوران انقلاب ودفاع مقدس است.

رییس واحد کنگاور در ادامه طی سخنانی به تبیین دستاوردهای جهانی انقلاب اسلامی پرداخت واثبات توانایی دین در تشکیل واداره حکومت ودولت را مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی دانست وتصریح کردبا ظهور انقلاب اسلامی وحدت شیعه وسنی تقویت گردیدو وجهه ی جهانی انقلاب وصدورآن موجب قدرتمندوعزتمندشدن ایران در منطقه وجهان گردید.ایشان در خاتمه گزارشی کوتاه از عملکرد شش ماهه فعالیتش در واحدکنگاور ازجمله تکمیل ساختمان دانشکده فنی ومهندسی،شروع احداث دیوارکشی ضلع غربی سایت دانشگاه، آسفالت محوطه جلوی دانشگاه ومسیر منتهی به دانشکده علوم پایه، ارسال             پرونده تصویب رشته درمقطع کارشناسی ناپیوسته وپیوسته به سازمان مرکزی دانشگاه آزاداسلامی رابیان داشت.

همچنین نامگذاری ساختمان دانشکد ه علوم پایه به ساختمان ولایت،تقدیر از برخی از مسئولین شهرستان به جهت تعامل وهمکاری مطلوب با دانشگاه،تقدیر از برگزیدگان علمی،فرهنگی وورزشی دانشگاه،اجرای موسیقی سنتی وسخنرانی  از جمله برنامه های این جشنواره بوده است.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۰ توسط روابط عمومی

اردوي زيارتي،فرهنگي كاركنان دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور به مشهد مقدس از تاريخ 3/11/90 لغايت 8/11/90 با حضور15 نفر از پرسنل وخانواده های آنان برگزار شد. در این اردوی زیارتی، فرهنگی کارکنان ضمن زیارت حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع)وزیارت امام زادگان یاسر وناصر ازبرداران امام رضا(ع)، از مکانهای تاریخی ودیدنی مشهد مقدس نیزبازدید بعمل آوردند.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۰ توسط روابط عمومی

فعالیتهای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاوردر سه ماهه سوم سالجاری تشریح شد.

 دکتر صمد مومنی رییس واحدکنگاور ضمن تشریح فعالیتهای فرهنگی واحدگفت: توجه به مسائل فرهنگی از اصلی ترین اهداف دانشگاه آزاد اسلامی است که خوشبختانه واحدکنگاور توانسته در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی براسلامی شدن دانشگاهها وآشنایی نسل جوان با آموزه های وتقویت  باورهای اعتقادی دانشجویان مطلوب و قابل توجه در این عرصه ها گام بردارد.

وی افزود: تهیه تراکت درباره اهمیت شب قدر و اعمال آن، تهیه تراکت درباره اعمال و نماز عید سعید فطر و توزیع در مساجد، شرکت دسته جمعی درراهپیمایی روز جهانی قدس، برگزاری مراسم افطاری، برگزاری مراسم قرائت قرآن، برگزاری مسابقه مفاهیم جزء سی ام ویژه اساتید،کارکنان و دانشجویان از برنامه های ماه مبارک رمضان بوده است.

رییس واحدکنگاور اظهار داشت: برگزاری همایش راهکارهای اصولی واصلاحی آسیبها وچالش های مراسمات عزاداری ائمه اطهار، دعوت از خیرین جهت جمع آوری کمک های مالی برای جشن ازدواج دانشجویان وکارهای فرهنگی، برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان فرزند شاهدوایثارگر وگلباران قبور شهداء، عضویت در ستاد استقبال از مقام معظم رهبری در سفر به شهرستان کنگاور و پذیرفتن مسئولیت کمیته محتوایی ستاد و طراحی جایگاه مراسم، اعزام 80 نفر از دانشجویان خواهر به مشهد مقدس، قم و جمکران و برگزاری کارگاههای آموزشی در حرم مطهر رضوی(ع)، برگزاری نمایشگاه کتاب در محیط دانشگاه به مناسبت هفته کتابخوانی، ایجاد مرکز مشاوره مذهبی در دانشگاه، اقامه نماز جماعت بصورت مستمر و برگزاری منظم جلسات شورای فرهنگی، تشکیل هیأت محبین اهل بیت (ع)در دانشگاه ازجمله فعالیتهای دفترفرهنگ اسلامی واحدکنگاور بوده است.

دکتر  مومنی برگزاری مراسم سالروز واقعه عاشورا به سال شمسی در 11 مهر ماه و برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت امام رضا (ع)، برگزاری مراسم دعای عرفه ، شرکت در راهپیمایی 13 آبان ، برپا نمودن ایستگاه صلواتی در هفته دفاع مقدس، نصب پلاکاردو بنردر مناسبات مختلف مذهبی و ملی وبرگزاری مراسم وحدت حوزه ودانشگاه را ازدیگر اقدامات دفترفرهنگ اسلامی واحد برشمرد.

رییس واحدکنگاوردرخاتمه بیان داشت: این واحددانشگاهی تمام تلاش خود را در راستای انجام فعالیتهای فرهنگی خصوصاً تقویت کانونهای معرفت دینی و ارتقا سطح فرهنگی دانشجویان قرار خواهد داد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۰/۱۰/۰۳ توسط روابط عمومی