روابط عمومی دانشگاه آزاد واحدکنگاور
 
اخبار دانشگاه

" ذكر و نماز و نيايش ، آن گاه كه با سامان زندگي اجتماعي در هم مي آميزد ،  معجزه اسلام را در آرايش منظومه احكام عبادي آن آشكار مي سازد. "

فرازی از پیام مقام معظم رهبري(مدظله العالي) به بیستمین اجلاس سراسری نماز      

دبيرخانه دائمي اجلاس هاي سراسري نماز همزمان با برگزاري بيست و دومين اجلاس سراسري نماز با عنوان «نماز و سبك زندگي» با رويكرد سلامت اقتصادي ، به منظور ترويج فرهنگ نماز و بيان نقش آن در سبك زندگي جوامع اسلامي و تأثير آن بر اقتصاد با بهره مندي از نظر و رأي انديشمندان ، محققان و پژوهشگران نسبت به فراخوان مقاله اقدام مي نمايد. از كليه صاحبنظران و علاقه مندان دعوت مي شود مقالات خود را مبتني بر محورها و در راستاي موضوعات ذيل تهيه و ارسال نمايند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۲/۰۳/۱۳ توسط روابط عمومی

" ذكر و نماز و نيايش ، آن گاه كه با سامان زندگي اجتماعي در هم مي آميزد ،  معجزه اسلام را در آرايش منظومه احكام عبادي آن آشكار مي سازد. "

فرازی از پیام مقام معظم رهبري(مدظله العالي) به بیستمین اجلاس سراسری نماز      

دبيرخانه دائمي اجلاس هاي سراسري نماز همزمان با برگزاري بيست و دومين اجلاس سراسري نماز با عنوان «نماز و سبك زندگي» با رويكرد سلامت اقتصادي ، به منظور ترويج فرهنگ نماز و بيان نقش آن در سبك زندگي جوامع اسلامي و تأثير آن بر اقتصاد با بهره مندي از نظر و رأي انديشمندان ، محققان و پژوهشگران نسبت به فراخوان مقاله اقدام مي نمايد. از كليه صاحبنظران و علاقه مندان دعوت مي شود مقالات خود را مبتني بر محورها و در راستاي موضوعات ذيل تهيه و ارسال نمايند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۲/۰۳/۱۳ توسط روابط عمومی
کارگاه آموزشی آشنایی بامشکلات دانشجویان وشیوه های برخوردبا آن ویژه اعضای هیات علمی

سه شنبه (۰۸/۱۲/۹۱) و چهارشنبه(۰۹/۱۲/۹۱) ساعت 9 صبح

مکان دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۱۲/۰۵ توسط روابط عمومی

پژوهش زيربناي توسعه و از اساسي ترين نيازهاي بشري است و پژوهش بستري براي رشد و شكوفايي استعدادهاو مسيري مطمئن براي دستيابي به توسعه و خودكفايي علمي است.

حسین رستم آبادی رییس اداره پژوهش واحدکنگاور به مناسبت هفته پژوهش گفت: هدف پژوهش ارايه يك برداشت جديد از مجموع دانسته هاي بشر است كه هرچه بهتر ارايه شدن آن باعث كاربردي تر شدن پژوهش خواهد شد.

وی افزود: پژوهش بايد علمي و كاربردي باشد و نقش دانشمندان و انديشمندان به عنوان توليدكنندگان علم در كشف حقايق علمي براي جوابگويي به نيازهاي مردم در زمان هاي مختلف بسيار مهم و اساسي است.

رییس اداره پژوهش واحدکنگاوراظهار داشت: پژوهش زيربناي توسعه و از اساسي ترين نيازهاي بشري است و افزود: پژوهش بستري براي رشد و شكوفايي استعدادها و مسيري مطمئن براي دستيابي به توسعه و خودكفايي علمي است.

رستم آبادی درادامه گفت: بايد فرهنگ ارايه تحقيق و پژوهش و استفاده از يافته‌هاي پژوهشي در جامعه نهادينه شود وتصریح کرد: عمل بر مبناي پژوهش و دستاوردهاي علمي به لحاظ جلوگيري از اتلاف منابع و امكانات، افزايش دقت و سرعت و در نتيجه افزايش بهره‌وري در حوزه‌هاي مختلف كاري از ضرورت‌هاي زندگي بشر در دنياي كنوني است.

وی نقش پژوهش را در توسعه برجسته  دانست و پژوهش را به عنوان عامل محرک توسعه و ضامن پيشرفت در همه حوزه‌ها يادكرد.رییس اداره پژوهش واحدکنگاوراظهار امیدواری کرد پژوهش محوری جزیی از زندگی روزمره ی انسانها بویژه دانشگاهیان گردد و آن را به عنوان یکی از ضروریات زندگی خویش بنگرند تا راهگشای زندگی فردی ،خانوادگی واجتماعی آنان شود.

حسین رستم آبادی درخاتمه  نصب بنر گرامیداشت هفته پژوهش ، سخنرانی دکتراحمدعلی جدیدیان ازاعضای هیات علمی واحد، تجلیل از رضا توشمالانی از اعضای هیات علمی واحد بعنوان پژوهشگر برتر و همچنین  برگزاری مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در مورخ بیست وهشتم آذر ماه را از جمله برنامه های هفته پژوهش اعلام کرد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۹/۲۶ توسط روابط عمومی

دفتر مطالعات وآموزش نیروی انسانی واحدکنگاور اقدام به برگزاری دوکارگاه آموزشی نموده است.

دفتر مطالعات وآموزش نیروی انسانی واحدکنگاورکارگاه آموزشی اصول وفنون مذاکره ویژه کارکنان را به مدت دوازده ساعت برگزار نموده است.از اهداف این دوره می توان به  تقسیم بندی وضرورت مذاکره، مذاکرات مبتنی بر موضع و آشنایی با مذاکره مبتنی بر اصول ومعیارهای عینی مذاکره دو نفره وچند نفره نام برد. همچنین استاد کارگاه آموزشی اصول وفنون مذاکره محمد امین باتمانی از اعضای هیات علمی گروه مدیریت بوده است.

لازم به ذکر است کارگاه آموزشی دیگر تحت عنوان شیوه های دعوت به نماز ویژه کارکنان نیزبه مدت  هشت ساعت برگزار شد که استاد این دوره هژیر رشیدی از اساتید گروه معارف این واحد دانشگاهی بوده است.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۱/۰۸/۳۰ توسط روابط عمومی

مقالات اعضاي هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامي واحدكنگاور در مجلات معتبر بین‌المللی به چاپ رسید.

دو مقاله مسعودبراتي عضو هیأت علمی گروه كامپيوتر این واحد دانشگاهی با عناوين:

A Backbone Formation And Learning Automata-Based Algorithm for Improving Life -Time in Wireless Sensor Networks

 در نشریه Joumal of Next Generation Information Technology  با درجه ISI و

A new semantic sevice discovery in sevice oriented architecture(SOA)

در نشریه International Journal Computational Intelligence and Information Security

با درجه ISI به چاپ رسیدند.

همچنین مقاله مشترك ياسر عباس آبادي عضو هیأت علمی گروه حسابداري این واحد دانشگاهی ورضا توشمالاني  با عنوان:

Economic loss estimation for earthquake hazard in Iran in five later years

در نشریه   Science Series Data Report  با درجه ISI به چاپ رسید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۰۷/۰۸ توسط روابط عمومی

کارگاه آموزشی مهدویت ویژه کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزارشد.

دفتر مطالعات وآموزش نیروی انسانی واحدکنگاورکارگاه آموزشی مهدویت ویژه کارکنان را به مدت شانزده ساعت برگزارکرد. آشنایی با فضایل وکمالات ولی عصر(عج)، شناخت بیشتر درمورد وجود حضرت ولی عصر(عج) و امامت ایشان با دلایل عقلی ونقلی، آشنایی با فلسفه غیبت و شناخت وظایف شیعیان نسبت به امام زمان (عج) در عصر غیبت  ازجمله اهداف این دوره آموزشی بوده است.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۰۲ توسط روابط عمومی

همایش ملی " جهادفرهنگی درسیره ی معصومین(ع) "با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره اوقاف، بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان کنگاور و واحدهای دانشگاهی منطقه یازده دانشگاه آزاد اسلامی در واحدکنگاوربرگزار شد.

دکتر صمد مومنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاورضمن تبریک سالروز ولادت امام محمد باقر(ع) وآزاد سازی وفتح خرمشهرگفت: فرهنگ مجموعه ای از دانش ها، بینش ها، نگرش ها و ارزش های یک ملت می باشدوافزود فرهنگ هر جامعه نیز به عنوان پدیده ای بی همتا، به تدریج در حیات جامعه شکل گرفته وقوام می یابد.

مومنی اظهارداشت: نخستین منبع موثر در شکل گیری فرهنگ هر جامعه، بنیان گذاران، مدیران و رهبران شاخص جامعه می باشند. وی ادامه داد باورهای جامعه است که کنش های اجتماعی خاصی را شکل می دهد و همین رفتار ها نشات گرفته از باورها وپندارها، موجب بروز نقش های اجتماعی برای انسان می شود واین نقش ها در طول زمان استمرار یافته وبه خلق الگوی جمعی مشترک و مستمر انجامیده ودرنهایت نهادهای اجتماعی از آن متولد می گردد.

ریاست واحدکنگاور مهمترین اهداف این همایش را تببین ویژگی های رسالت معصومین(ع) درخودسازی وسعادت بشر، بازسازی فرهنگی وتحول اخلاقی و تعمیق ارزشهای اسلامی نسل جوان و تبیین ارزشهای اخلاقی ومعنوی برای نسل جوان بیان داشت وافزود مناظرات علمی معصومین(ع)، اصول ومبانی فقه ومکتب جعفری، جهاد فرهنگی درسیره نبوی(ع)، جهاد فرهنگی درمسئله مهدویت و انتظار، سیره علمی حضرت فاطمه(س) در مساله حجاب وعفاف از مهمترین محورهای همایش جهادفرهنگی درسیره ی معصومین(ع) است.

مومنی افزود: تعداد70 مقاله به این همایش ارسال گردید که در پایان20 مقاله پذیرفته شد و تصریح کرد از میان بیست مقاله پذیرفته شده دو مقاله ی، دکتردادفر با عنوان شیوه ها و روش های ائمه معصومین در جهاد فرهنگی و دکتر شیخوند با عنوان امربه معروف ونهی از منکردر سیره علوی با رویکرد روانشناسی  بعنوان مقالات برتر پذیرفته شدند.گفتنی است سخنران این همایش حجت الاسلام والمسلمین  قاضی زاده ازاساتید اخلاق وعرفان حوزه علمیه قم بوده است.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۰۳/۰۶ توسط روابط عمومی

انجمن علمی رباتیک گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور تاسیس شد.

 حسین حسن نژاد مسئول روابط عمومی واحدکنگاورگفت: انجمن دانشجویی رباتیک پس از پیگیری دانشجویان فعال در عرصه علم رباتیک وحمایتهای دانشگاه با سرپرستی حامد محمدی و با هدایت اساتید این واحددانشگاهی تاسیس وکار خود را آغاز کرد.وی افزود: گسترش تحقیقات علمی وعملی در عرصه علم رباتیک، فراهم آوردن محیطی برای تبادل دانش و مهارت بین اعضای انجمن،ایجاد انگیزه وفعالیت دانشجویان درگروه رباتیک و شناسایی دانشجویان توانمند درعلم رباتیک از جمله اهداف این انجمن می باشد.

حسن نژاد اظهار داشت: برگزاری دوره های تخصصی رباتیک، آموزش وساخت ربات های مختلف، استفاده از اساتید مجرب برای ارتقا سطح رباتیک دانشگاه وحضور در مسابقات مختلف از مهمترین برنامه های این انجمن خواهد بود.گفتنی است آدرس سایت انجمن علمی رباتیک واحدکنگاورhttp://www.iau-k.ir می باشد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۱/۰۳/۰۲ توسط روابط عمومی

همایش ملی"جهاد فرهنگی درسیره ی معصومین(ع)"


زمان:چهارشنبه 3/2/91 ساعت 10 صبح 


مکان:دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۱/۰۳/۰۱ توسط روابط عمومی

کتاب آموزش مقدماتی Opnet  توسط مهندس عزیزاله رحمتی و مسعود براتی از اعضای هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در دست تالیف می باشد.گفتنی است رحمتی در حال حاضر مدیرگروه رشته کامپیوتر این واحد دانشگاهی است.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۱/۰۳/۰۱ توسط روابط عمومی

مقالات اعضای  هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در مجلات ISI  به چاپ رسید.

مقاله علی اصغر طاهرآبادی عضو هیات علمی گروه حسابداری واحدکنگاور تحت عنوان

The Impact Of Academic Training Courses On Promoting Knowledge And Skill Of Accounting Scholars Of Iran           

در مجله  AJBAS از سری مجلات معتبر ISI پذیرفته و چاپ گردید. همچنین مقاله مهدی ایزدپناه عضو هیات علمی گروه عمران این واحد دانشگاهی با عنوان

New method for the design of reinforced concrete moment resisting frames with damage control در ژورنال ISI  تحت عنوان Sharif University of Technology  به چاپ رسیده است.

برپایه این گزارش مقاله مشترک بهزاد سوکی و حسین رستم آبادی از اعضای هیات علمی تمام وقت این واحددانشگاهی با عنوان نقش مشارکت و مشورت در تصمیم گیری مدیریت اسلامی در همایش ملی مدیریت از منظر قرآن وعترت که دردانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن برگزارشد پذیرفته گردید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۱/۰۲/۰۵ توسط روابط عمومی

مقاله سمیه سارویی از اعضای هیات علمی گروه حسابداری این واحد دانشگاهی تحت عنوان

An Investigation of Related Factor to the Abnormal Return of Initial Public Offering of New - Corporation Accepted in Tehran Stock Exchange  در مجله American Journal of Scientific Research    از سری مجلات ISI پذیرفته و چاپ گردید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۰۲/۰۲ توسط روابط عمومی
همایش منطقه ای جهاد اقتصادی ومولفه های آن امروز یکشنبه ۲۱/۱۲/۹۰ در سالن اجتماعات شهید کتابی برگزار شد.
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ توسط روابط عمومی

کارگاه آموزشی بهبود بهره وری ونتایج آن ویژه مدیران وکارکنان به مدت شانزده ساعت معادل یک واحد درسی دردانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاوربرگزارشد. آشنایی با تعاریف بهره وری، تشریح فرآیندچرخه بهبود بهره وری، یادگیری عوامل موثر بر بهبود بهره وری و طرحهای لازم را جهت بهره وری در سازمان تدوین نمایند ازجمله اهداف این دوره آموزشی می باشد. همچنین مدرس این دوره محمد امین باتمانی از اعضای هیات علمی گروه مدیریت این واحد دانشگاهی بوده است.  


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۱۲/۰۹ توسط روابط عمومی

مقالات اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در مجله AJBAS ازسری مجلّات معتبر  ISI پذیرفته وچاپ شد.

چهارمقاله رضا توشمالانی تحت عناوین

Physical Order Disorder in Expressionist Architecture Style -  

Physical Order Disorder in postmodern Architecture Style –

Physical Order Disorder in Romanesque Architecture Style –

Physical Order Disorder in Roman Architecture Style –

در ژورنال AJBAS ازسری مجلّات معتبر  ISI پذیرفته وچاپ گردید.

همچنین مقالات وحید نجفی تحت عنوان Using Blogs in English Language Writing Classes  و مهندس کامران سمیعی تحت عنوان Path Coefficient Analysis in Hull-lessbarley under Rainfed Condition  در ژورنال  AJBAS پذیرفته  و به چاپ رسید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۸ توسط روابط عمومی

مقاله عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور درنخستین همایش ملی شهرالکترونیک پذیرفته شد.

مقاله دکتر علی اصغر طاهر ابادی عضو هیات علمی گروه حسابداری واحدکنگاور با عنوان بررسی تاثیر بانکداری الکترونیک برعملکرد بانک ملت درنخستین همایش ملی شهرالکترونیک(NCEC2011) که دردانشگاه آزاداسلامی واحدهمدان برگزارشد پذیرفته وبصورت سخنرانی ارائه شد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۱۹ توسط روابط عمومی

مقاله عضوهیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در کنفرانس بین المللی شرق آسیا پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی: مقاله محمد امین باتمانی  از اعضای هیات علمی گروه مدیریت این واحد دانشگاهی تحت عنوان

TheFacebookera:TheNeedForReconcepTUalizatiouOfPostmodernPublicAdministrationtheory

 در کنفرانس بین المللی شرق آسیاEROPA  پذیرفته شد.

برپایه این گزارش؛ مقاله مشترک مهندس عزیزاله رحمتی و لیلا صفری از اعضای هیات علمی گروه کامپیوتر این واحد دانشگاهی تحت عنوان

 Using Learning Automata to Solving Diameter Constrained Minimum Spanning Tree Problem

 در ژورنال  AJBAS ازسری مجلّات معتبر  ISI به چاپ رسید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۰۸/۱۵ توسط روابط عمومی

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاوردرگروههای مختلف آموزشی موفق به ارائه 10 مقاله در همایش های ملی ومنطقه ای شدند.

به گزارش روابط عمومی: پیمان تباری رییس اداره پژوهشی واحدکنگاور ضمن اعلام این خبرگفت: رسالت دانشگاه توليد علم و فراهم كردن زمينه هاي لازم براي تحقيق و پژوهش است وگسترش کمی و کیفی مقالات علمی، یکی از اهداف مهم دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور است.

تباری افزود: از این تعداد 3 مقاله در مجلات ISI ، شش مقاله درهمایش های ملی و یک مقاله نیز در همایش های منطقه ای درسه ماهه دوم سالجاری توسط اعضای هیات علمی این واحد دانشگاهی  ارائه شده است.

رییس اداره پژوهشی واحد بیان داشت: مهندس عزیزاله رحمتی، لیلا صفری، محمدامین باتمانی،  بهزاد سوکی، مهندس کامران سمیعی، حسین رستم آبادی و آرش پاکدل (پژوهشگرواحد) اسامی اعضای هیات علمی ارائه دهنده مقالات می باشند.

لازم به ذکر است در سه ماهه اول سالجاری نیز تعداد 24 مقاله توسط اعضای هیات علمی واحد کنگاور ارائه شده بود.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۰۸/۰۸ توسط روابط عمومی

کارگاه آموزشی تغذیه وبهداشت مواد غذایی دردانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی: کارگاه آموزشی تغذیه وبهداشت مواد غذایی ویژه کارکنان به مدت شانزده ساعت دردانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور برگزار شد.از جمله اهداف این دوره آشنایی با اصول بهداشت فردی،جمعی ومحیطی، آشنایی با انتخاب ونگهداری مواد غذایی بصورت بهداشتی و... بوده است.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۰/۰۸/۰۷ توسط روابط عمومی

همایش منطقه ای " جهاد اقتصادی ومولفه های آن " شانزدهم اسفندماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی  واحدکنگاوربرگزار می شود . به گزارش روابط عمومی؛ دکتر صمد مومنی رئیس

دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور گفت: همایش منطقه ای " جهاد اقتصادی ومولفه های آن" شانزدهم اسفندماه سال جاری در واحدکنگاور برگزار می شود.

ریاست واحدکنگاور مهمترین اهداف همایش را دانشگاه آزاداسلامی نمادی از جهاد اقتصادی، آشنایی با فرهنگ جهاد وکوشش اقتصادی و جهاد اقتصادی وچشم اندازهای آن برشمرد.

وی افزود:در برگزاری این همایش بسیج اساتید واحدکنگاور، فرمانداری شهرستان کنگاور و واحدهای منطقه یازده دانشگاه آزاداسلامی با این واحددانشگاهی مشارکت خواهند داشت.

دکتر مومنی رییس واحدکنگاور بیان داشت:جهاد اقتصادی ومدیریت، جهاد اقتصادی وهدفمندی یارانه ها، جهاد اقتصادی وفناوریهای نوین، جهاد اقتصادی، برنامه ریزی وآموزش از مهمترین محورهای همایش جهاد اقتصادی ومولفه های آن است.

مومنی در پایان مهلت ارسال مقالات این همایش را تا تاریخ 16/11/90 اعلام کردو اظهار داشت علاقمندان جهت  کسب اطاعات بیشتر می توانند به دبیرخانه همایش به نشانی کنگاور جنب بزرگراه کرمانشاه - همدان دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور( اداره پژوهش) مراجعه و یا با شماره تلفن2242540 (0837) داخلی 106 تماس حاصل فرمایند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۰۶/۲۰ توسط روابط عمومی

 تاسیس انجمن های علمی در واحد کنگاور

تاسیس پنج انجمن علمی برای دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی واحدکنگاور؛ با توجه به رشته های مختلف در واحدکنگاور وبهره گیری ازتوانمندی دانشجویان، پیمان تباری رییس اداره پژوهشی واحد بیان داشت: انجمنهای علمی برق،ادبیات فارسی،حقوق،کامپیوترومدیریت این واحددانشگاهی از سوی کمیسیون مرکزی انجمنهای علمی، ادبی، هنری دانشگاه آزاداسلامی برای دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاورمورد تصویب قرار گرفت.

کسب مقام سومی دانشجویان  واحد کنگاوردر مسابقات کشتی سنتی لوچو

دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاوردر مسابقات کشتی سنتی لوچو موفق به کسب دو مدال شدند.

به گزارش روابط عمومی؛ دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاوردراولین دوره مسابقات کشتی سنتی لوچو قهرما نی کشور که در شهرستان محمودآباداستان مازندران برگزارگردید حامد بهرامی کهن در وزن 65 کیلوگرم و سعید بیاتی به مقام سومی این مسابقات دست یافتند.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۰۵/۰۴ توسط روابط عمومی

ارائه 24 مقاله توسط اعضای هیأت علمی واحد کنگاور در سه ماهه اول سال

 اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاوردرگروههای مختلف آموزشی موفق به ارائه24 مقاله درمجلات و همایش های داخلی شدند.

به گزارش روابط عمومی: پیمان تباری رییس اداره پژوهش دانشگاه کنگاور اعلام نمود: از این تعداد مقالات، 3 مقاله در مجلات ISI، دومقاله در مجلات علمی پژوهشی، 5 مقاله درهمایش های ملی و 14 مقاله نیز در همایش های منطقه ای توسط  اعضای هیات علمی واحدکنگاوردرسه ماهه اول سالجاری ارائه شده است.

برگزاری آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور

به گزارش روابط عمومی، آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاداسلامی در اول مرداد ماه سال جاری در دانشکده فنی ومهندسی  برگزار می شود.

در این آزمون بیش از220 نفر در ده رشته: «مربی بهداشت مدارس،علمی کاربردی حسابداری،الکترونیک(الکترونیک عمومی)، الکتروتکنیک(برق صنعتی)،الکتروتکنیک(تاسیسات الکتریکی)،ساختمان(کارهای عمومی ساختمان)، صنایع نساجی،کامپیوتر(نرم افزار)،امورزراعی و باغی (تکنولوژی تولیدات باغی)و طراحی و دوخت » جهت ورود به دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور به رقابت خواهند پرداخت.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۰۴/۲۸ توسط روابط عمومی

پذیرش مقاله اعضای هیات علمی واحد کنگاور درهمایش ملی

مقاله اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در همایش ملی همت مضاعف،کار مضاعف در ادبیات دینی  پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی؛ مقاله مشترک حسین رستم آبادی، محمد امین باتمانی و بهزاد سوکی از اعضای هیات علمی این واحددانشگاهی با عنوان جایگاه کار وکوشش در متون دینی در همایش ملی همت مضاعف،کار مضاعف در ادبیات دینی که دردانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن برگزارشد بصورت سخنرانی پذیرفته گردید.

 اعلام تقویم آموزشی ترم تابستانی واحد کنگاور

مهندس عزیزاله رحمتی  معاون آموزشی و دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاورگفت:انتخاب واحد ترم تابستان این واحددانشگاهی از پانزدهم تیرماه شروع وتا بیست ودوم تیرماه به مدت یک هفته  ادامه دارد.

رحمتی بیان داشت: شروع کلاسهای ترم تابستانی از روز 25تیرماه می باشد.

معاون آموزشی و دانشجوئی واحد در ادامه گفت: شروع امتحانات ترم تابستان از بیست وهشتم مردادماه  آغاز و به مدت یک هفته  ادامه دارد.

رحمتی معاون آموزشی ودانشجویی واحددر خاتمه در خصوص انتخاب واحد به صورت اینترنتی گفت: انتخاب واحد دانشجویان نیز همانند ترمهای قبل از طریق اینترنتی به آدرس http://94.241.184.199 ا نجام می شود.

 پذیرش دانشجو در مقطع كارشناسي ناپيوسته واحد کنگاور

ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ناپیوسته کاردانی به کارشناسی سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی از سه شنبه 31 خرداد از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.azmoon.org آغاز و تا شنبه 11 تیرماه ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی،حسین حسن نژادمدیر روابط عمومی واحدکنگاور ضمن اعلام این خبر گفت: دانشگاه آزاداسلامی واحد کنگاور درآزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاداسلامی در سه رشته تحصیلی دانشجو می پذیرد.

حسن نژاد اظهار داشت :رشته های علمی کاربردی حسابداری ، مهندسی آبیاری،مهندسی تکنولوژی صنایع نساجی

رشته های می باشند که واحد کنگاور برای مهرماه سال تحصیلی 90در مقطع کارشناسی ناپیوسته از طریق آزمون فوق  دانشجو می پذیرد.

مدیر روابط عمومی واحدکنگاور در خاتمه بیان داشت: داوطلبان در این مدت می‏توانند با مراجعه به دفاترپستی در سراسر کشور و تهیه دفترچه راهنما و کارت اعتباری یا خرید اینترنتی کارت اعتباری از طریق سایت فوق نسبت به ثبت نام اقدام نمايند .


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۰۴/۰۷ توسط روابط عمومی

مقاله عضو  هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در همایش ملی ادبیات معاصر پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی؛ مقاله پیمان تباری رییس اداره پژوهشی وعضو هیات علمی  واحدکنگاور با عنوان بررسی عناصر داستانی،داستان شوهر آهو خانم در همایش ملی ادبیات معاصرکه دردانشگاه آزاداسلامی واحد مهاباد برگزارشد پذیرفته و ارائه گردید.

برپایه این گزارش مقاله مشترک حسین رستم آبادی، محمد امین باتمانی وکامران سمیعی از اعضای هیات علمی این واحددانشگاهی با عنوان اهمیت سرمایه گذاری وتامین منابع مالی در بخش کشاورزی در همایش ملی افق 1404 که دردانشگاه آزاداسلامی واحد جهرم برگزارشد پذیرفته گردید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۰۳/۱۶ توسط روابط عمومی

 همایش منطقه ای " مدیریت منابع انسانی " در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ؛ دراین همایش یک روزه که به همت اداره پژوهش واحدکنگاور و با حضورنماینده شهرستان کنگاور درمجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان ،کارکنان ، اساتید و دانشجویان برگزار گردید،دکترکیومرث چراغی  رئیس واحدکنگاور و رییس همایش گفت: همانطورکه می دانیم، امروز نهادها، سازمانها، ادارات و شرکت ها منابع سخت افزاری و نرم افزاری متنوعی را در اختیار دارند. اما در این میان، منابع انسانی از اهمیت و جایگاه ویژه و منحصر به فردی برخوردارند به گونه ای که نقش این منبع را به هیچ وجه نمی توان با نقش دیگر منابع مقایسه نمود .  

وی درادامه گفت: در گذشته مدیران و برنامه ریزان توجه چندانی به منابع انسانی و نیروی کار انسانی نداشته و نگاه کارفرمایان به کارگران و کارمندان ابزاری و گاه استثماری بود ولی امروزه با پیدایش شرایط جدیدی چون جهانی شدن، تجارت الکترونیک و ایجاد فضای رقابتی سازمانها و شرکت ها جهت بقای خود نیازمند نگاه و تفکری استراتژیک بوده و منابع انسانی خود را به عنوان مهمترین دارایی و سرمایه ی خود محسوب می کنند و نقش کارگران و منابع انسانی سازمانها از کارشناسان اداری به شرکای استراتژیک تغییر کرده است.

ریاست واحدکنگاوراظهارداشت: نقش و اهمیت نیروی انسانی در رشد و توسعه سازمانها و حتی جوامع انسانی بر هیچ کس پوشیده نیست و کارمندان مبدأ و منشأ اصلی بهره وری و تولید و سرمایه هستند که عدم توجه به آنها موجب کاهش تولید و سرمایه می شود و از آنجا که منابع انسانی به عنوان عامل عمده استراتژیک هر سازمانی تلقی شده است لذا اعمال مدیریت استراتژیک برای یک منبع استراتژیک نه تنها قابل توجیه بلکه امری ضروری است.

کیومرث چراغی بیان داشت: با توجه به اهمیت و جایگاه منابع انسانی در رشد و بالندگی سازمانها، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور بر آن شد تا به منظور آشنایی با اصول نوین مدیریت منابع انسانی و تأثیر آن در شکوفایی اقتصادی و نیز بررسی و ارائه راهکارهای موثر در رفع مشکلات مدیریت منابع انسانی همایشی علمی و پژوهشی در این راستا برگزار کند و موجبات توجه بیشتر مدیران منطقه را بر اهمیت و جایگاه این فاکتور مهم سازمانی جلب نماید.

درادامه پیمان تباری دبیر اجرایی همایش گفت:  از آغاز خلقت تاکنون انسان و ارزش های فکری، علمی، فرهنگی او مهم ترین مؤلفه های هستی بوده و زین پس نیز چنین خواهد بود. انسان به عنوان زلال سرچشمه هستی ارزشی فراتر از تصور دارد چنان که هر چه علم و دانش با شتاب باور نکردنی در حال پیشرفت و افزونی است تنها گوشه ای از جنبه های ناشناخته خلقتش آشکار می گردد. امروزه انسان ها اساس پیشرفت دانش و فن در تمام زمینه ها و مهم ترین منبع تغییر و تحول هستند لذا هر چه بیشتر به این منبع شگفت انگیز و پررمز و راز توجه شود نتایج پر بار و خارق العاده ای در پی خواهد داشت.

دبیراجرایی همایش افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور به عنوان عضو کوچکی از جامعه علمی کشور با بهره مندی از استادان و دانشجویان خلاق در حوزه مدیریت، بر خود واجب دید که همایشی با عنوان « مدیریت منابع انسانی » در گستره ی منطقه ای برگزار نماید تا بستری جذاب و علمی برای بهره وری بیشتر، غنای علمی و تبادل اطلاعات روز در زمینه دانش مدیریت منابع انسانی فراهم نماید که استقبال پژوهشگران ارجمند با ارسال مقالات گرانبها در غنای این همایش تاثیر بسزایی داشت؛ امید است نتایج آن نیز مورد تائید و استفاده اندیشمندان و دانش پژوهان قرار گیرد و راهی برای پژوهش بیشتر در این زمینه باشد.

وی مهمترین اهداف این همایش را آشنایی با اصول نوین مدیریت منابع انسانی، مدیریت منابع انسانی وتاثیر آن در شکوفایی اقتصادی و مهمترین محورهای این همایش را  آموزش منابع انسانی در هزاره سوم، مدیریت استعدادها در منابع انسانی، نقش اجرایی مدیریت منابع انسانی در اقتصاد جدید  برشمرد.

تباری اظهار داشت: در این همایش منطقه ای واحدهای دانشگاه آزاداسلامی کرمانشاه، سنندج، ایلام، علوم تحقیقات کرمانشاه، سقز، مریوان، دره شهر، صحنه، اسلام آبادغرب، دهلران، گیلانغرب، ایوانغرب و قروه مشارکت داشته اند.

رییس اداره پژوهشی واحد درخاتمه بیان داشت: 120 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال گردیدکه 50  مقاله   به عنوان مقالات برتر پذیرفته شد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۲/۲۲ توسط روابط عمومی

  کارگاه آموزشی اصول مفاهیم کارآفرینی ویژه مدیران دردانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور برگزارمی شود.

به گزارش روابط عمومی: کارگاه آموزشی اصول مفاهیم کارآفرینی ویژه مدیران دانشگاه به مدت شانزده ساعت درتاریخ بیستم اردیبهشت ماه به مدت دو روز دردانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور برگزار می شود.گفتنی است مدرس دوره فوق الذکر پیمان تباری رییس اداره پژوهش وعضو هیات علمی این واحد دانشگاهی می باشد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۰۲/۱۱ توسط روابط عمومی

عملکرد اداره پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور درسال 89 تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی؛ پیمان تباری رییس اداره پژوهشی واحدکنگاور گفت: سی مقاله توسط اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور در مجلات معتبرISI  ، پژوهشی و همچنین همایش های ملی و منطقه ای ارائه وپذیرش گردید.

تباری افزود:در سال گذشته دو همایش منطقه ایی با عناوین حقوق شهروندی دراردیبهشت ماه وکار، کارآفرینی وتوسعه اقتصادی در اسفندماه در این واحددانشگاهی برگزارشد.

رییس اداره پژوهشی واحدکنگاور برگزاری پنج سخنرانی علمی درهفته پژوهش، برگزاری دوازده کارگاه آموزشی توسط دفتر مطالعات وآموزش نیروی انسانی واحد برای کارکنان،اعضای هیات علمی وبورسیه ها را از دیگر اقدامات این حوزه برشمرد.

گفتنی است در نوزدهم اردیبهشت ماه سالجاری همایش منطقه ای مدیریت منابع انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور برگزار خواهد شد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۰۲/۰۴ توسط روابط عمومی

زمان برگزاري همايش منطقه ای مدیریت منابع انسانی در دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور تغییر یافت.

به گزارش روابط عمومی: پیمان تباری دبیر اجرایی همایش ضمن اعلام این خبر گفت:همایش منطقه ای مدیریت منابع انسانی  که قرار بود در پانزدهم اردیبهشت ماه سالجاری برگزار شود به نوزدهم اردیبهشت ماه تغییر یافت.

وي گفت : اين همايش با هدف آشنایی با اصول نوین مدیریت منابع انسانی، مدیریت منابع انسانی وتاثیر آن در شکوفایی اقتصادی و...  برگزار می شود.به گفته وي با توجه به تغيير زمان برپايي همايش ولي زمان اعلام شده براي ارسال مقالات تغییري نکرده است.

تباری خاطرنشان کرد : آموزش منابع انسانی در هزاره سوم، مدیریت استعدادها در منابع انسانی، نقش اجرایی مدیریت منابع انسانی در اقتصاد جدید و... از جمله محورهاي اين همايش هستند .

دبیر اجرایی همایش بیان داشت : علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشترمی توانند با شماره تلفن 08372242540 تماس و یا به آدرس سایت واحد www.iaukangavar.ac.ir  مراجعه نمایند..


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۰/۰۲/۰۳ توسط روابط عمومی

مقالات مشترک اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در همایش ملی همت مضاعف- کار مضاعف پذیرفته وچاپ شد.

به گزارش روابط عمومی؛ مقالات مشترک حسین رستم آبادی و محمد امین باتمانی از اعضای هیات علمی این واحددانشگاهی با عناوین:نهادهای جامعه پذیر وانگیزش کاری، پرورش فرهنگ همت مضاعف – کار مضاعف ؛زندگی شغلی وکار آفرینی؛ کار ازدیدگاه اسلام،ایجاد فرهنگ همت مضاعف-کار مضاعف؛ اخلاق کار دراسلام در همایش ملی همت مضاعف- کار مضاعف که دردانشگاه آزاداسلامی واحد جهرم برگزارشد بصورت سخنرانی ارائه و چاپ گردید.

لازم به ذکر است حسین رستم آبادی در مسابقات مقاله نویسی چهارمین جشنواره ملی بهار با عنوان همت مضاعف-کار مضاعف که درتهران برگزار شد توانست رتبه دوم را کسب نماید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۰۱/۲۹ توسط روابط عمومی